Foto Grand

Naszą dewizą jest jakość, a nie ilość, dlatego też naszą ofertę foto-video kierujemy do świadomych oraz wymagających klientów, którym zależy na nadzwyczajnej jakości i materiałach w przystępnej cenie. Staramy się zapisać na naszych fotografiach oraz nagraniach video nie tylko wspomnienia, ale także piękność, nastrój, magię oraz autentyczność każdej ulotnej chwili. Każda fotografia powinna być indywidualna i jedyna. Niepowtarzalna i magiczna, a jednocześnie zapadająca w pamięci. Życie to zbiór takich ulotnych chwil, które warto zapamiętać. Każde profesjonalne video, czy to z chrztu, komunii czy wesela to żywy pamiętnik, do którego będziemy wracać przez wiele lat. Piękna chwila, niepowtarzalne wydarzenie, niezapomniani goście oraz wiele cudownych momentów, zaskoczeń i wzruszeń. Czego nie zarejestruje aparat – wychwyci to kamera. Niesamowite uczucia, rodzina, miłość oraz bliskość – czym byłoby bez nich życie? Profesjonalny reportaż to fascynująca opowieść, którą trzeba koniecznie upamiętnić.

Portfolio

Portfolio

W naszej pracy najbardziej cenimy piękno otaczającego nas świata, niezwykłość i niepowtarzalność chwili. Ważni są dla Nas ludzie, starannie dobrane detale oraz czystość przekazu z zachowaniem ponadczasowego stylu. Dążymy do tego, aby za 40, czy 50 lat, nasze zdjęcia budziły emocje i uczucia jak w chwili ich wykonywania.

Ludzka pamięć jest zawodna, ale dobre zdjęcie, czy też film to pamiątka na całe życie.

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Od weilu lat współpracyjemy z naszymi prtnerami z branży muzycznej i video nie jedną urczystość mam wspólnie zrealizowane. Naszym wspólnym atutem jest zgranie i zaufanie.